HAKKIMIZDA

Probel Mühendislik, değişen ve gelişen ülkemize profesyonel kadrosu ve başarılı projeleriyle katkı sunabilmek için 2015 yılında faaliyetlerine başlamıştır.. Kurucularının uzun yıllar hizmet sektöründe varolmuş olması Probel Mühendisliğin kısa sürede ön plana çıkmasına sebebiyet vermiştir.

Ulaşılan başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı vardır.Bu anlayış sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Hizmet verdiği tüm alanlarda kalite sistemlerini etkin bir şekilde kullanarak hareket eden Probel Mühendislik, topluma öncülük edecek bir vizyonla hareket etmekte ve projeleriyle ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Başarının tesadüfen gelmeyeceğinin bilince olarak hareket eden Probel Mühendislik, kalite sistemlerini tüm birimlerinde uygulamakta ve sürekli iyileştirme felsefesini benimsemektedir.

DEĞERLERİMİZ

Probel Mühendislik tarafsızlık, şeffaflık, birlik ve bütünlük, mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri kuruluşundan itibaren esas almaktadır.

VİZYON

Probel Mühendislik olarak vizyonumuz; hizmet kalitesi odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de lider bir konuma erişmektedir